Reklamlar

BU BETERİN, DAHA BETERİ YOK!

İşkence gördü, sakat kaldı! Eroin bağımlısı kızın dramı yürek burktu Adana’da 14 yaşında uyuşturucuya başlayan Elif Koyez (28), eroin krizine girince defalarca evden kaçtı. Uyuşturucu satıcıları tarafından günlerce işkence gören, 3’üncü kattan aşağıya atılıp sakat kalan Koyez’in yaşam hikayesi yürek burktu.

Merkez Seyhan ilçesi,Ziyaşapaşa Mahallesi’ndeailesiyle yaşayan Elif Koyez’in,küçük yaşta başladığıuyuşturucu hayallerini yok etti.

Bırakmaya çalıştığı uyuşturucudan kurtulamayan Koyez, 14 yıl içinde evden kaçtığı dönemlerde uyuşturucu satıcıları tarafından bir eve kapatıldı. Elif Koyez, defalarca bıçaklandı, saçı kesildi ve 3 gün boyunca dövüldü.
Yaralı halde kaçıp hastaneye sığınan genç kız uzun süre tedavi görerek hayatta kaldı. Ailesi tarafından eve getirilen Koyez, gördüğü uyuşturucu tedavisinin ardından tekrar eroine başladı.

SAKAT KALDI Geçen süre zarfından tekrar krize giren Elif Koyez, evden kaçmaya devam etti. Son olarak yine uyuşturucu almaya giden genç kızın elinden parasını alan uyuşturucu satıcıları Koyez’i, 3’üncü kattan aşağıya attı. Ağır yaralanan genç kız, gördüğü tedaviye rağmen ayağından sakat kaldı.

Koltuk değneğine mahkum olduğunu söyleyen kadın, “Uyuşturucuya ulaşmak için defalarca evden kaçtım. Sayısını ben bile hatırlamıyorum, beni bir eve kapattılar 3 gün boyunca türlü işkencelere maruz kaldım. Saçımı kestiler, o kadar dövdüler ki ölmek istedim.

“”BEN YANDIM SİZ YANMAYIN” “En sonunda 3’üncü kattan aşağıya itildim, sakat kaldım. Bu illetten kurtulmak” istiyorum dedi. Uyuşturucuya başlamadan önceki fotoğraflarına bakıp gözyaşı döken Koyez, “Eskiden çok güzel bir kızdım, şimdiki halime bakıyorum o günlerden eser kalmamış. Beni görenler şaşırıyor. Gençlere sesleniyorum, bu illete bulaşmayın, ben yandım siz yanmayın” dedi. Yakınları, Seyhan İlçe Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü aracılığıyla Elif Koyez’in yakın zamanda, ‘Çipli Uyuşturucu Tedavisi’ne başlayacağını söyledi.
Reklamlar
12 Mart 2018
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkiye Kart geliyor... Tüm İşlemler Tek Kartta