Anasayfa
04 Ekim 2019 ( 742 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan talimat verdi! Artık kamuda da kullanılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, otomotiv devi Volkswagen'in, 943,5 milyon lira sermayeyle Manisa merkezli Volkswagen Turkey Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi kurması hakkında açıklama yaptı.

Yatırımın Türkiye açısından önemli olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, parti kurmaylarının arabalarının Audi'den Volkswagen Passat'a çevrilmesi talimatını verdi. Erdoğan ayrıca, kamuda Passat kullanılmasına özen gösterilmesi gerektiğini belirtti.

PARTİ KURMAY ARABALARI PASSAT'A ÇEVRİLİYOR
Erdoğan, Volkswagen firmasına jest olarak 19 parti kurmayının arabasını Audi’den Passat’a çevirmesi talimatını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, toplantının ardından parti kurmaylarıyla yaptığı sohbette Volkswagen’in Manisa’ya yapacağı yatırımın çok önemli olduğunu söylediği öğrenildi.

KAMUDA DA KULLANIMA ÖZEN GÖSTERİLSİN
Edinilen bilgiye göre, Erdoğan, firmaya jest olarak AK Parti Genel Merkezinde kullanılan makam araçlarının Volkswagen’in Passat modeline çevirmesi talimatını verdi. Ayrıca, Erdoğan’ın kamuda da Passat kullanımına özen gösterilmesi gerektiğini söylediği ifade edildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böyle Akrabalar Her Düğüne Lazım.. Son dakika! Adana'da silahlı kavga Savcıdan Emine Bulut'un katili için uyarı: İndirim için suçladı, inanmayın Benim içimi dağladın sen Eren’ine seslendin ben bin kere öldüm rabbim sana peygamber sabrı versin annem