Anasayfa
2019-09-16 09:45:34 ( 401 izlenme )
Reklamlar

İsyan ettiren görüntülere tepki yağdı

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde bir kişi yerde yatan köpeğe taş atarken kendisine engel olmaya çalışan çocuğa da önce tokat atmaya çalıştı daha sonra da taş attı. Görüntüler sosyal medyada yayınlanınca büyük tepki oluştu
Olay, Körfez Çamlıtepe Mahallesi’nde meydana geldi. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde yaşlı bir kişi, eline taşlar alarak yerde yatan köpeğe doğru yürüdü. Bu sırada iki çocuk "Amca dur amca" diye seslenerek uyarmaya çalıştı.

Yaşlı kişi yerde yatan köpeğe büyük bir taşı hızla attı. Köpek canının yanmasıyla yerinden kalkarak kaçarken bu sırada başka bir çocuk da "Dayı ne yapıyorsun?" diyerek yaşlı adamın üzerine doğru gitti.Yaşlı adam çocuğa tokat savurarak elindeki diğer taşı çocuğun üzerine attı. Taş çocuğun vücuduna isabet ederken, yaşlı adam çocuğun üzerine yürümeye devam etti.

SOSYAL MEDYADA YAYILDI

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından büyük tepki oluştu. Sosyal medya kullanıcıları görüntüleri paylaşırken, Emniyet Genel Müdürlüğü gibi kurumların sosyal medya adresini ekleyerek harekete geçilmesi için uyardı.

DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suçu neydiki pantolonun :) 5 yıl erken emeklilik hakkından kimler faydalanır? İşte detaylar... Polislerimiz Sahnede Taktık Vitesi Bire Gidiyoruz Aheste