Ana Sayfa
22 Ocak 2018 ( 34827 izlenme )
Reklamlar

Ölen Kadının Başına Gelenler

Güney Afrika’nın Cape Town şehrindeki Mthayisi köyünde yaşayan 33 yaşındaki Nomasonto Nomasonto Mdoyi isimli hamile kadın, nefes almakta zorluk şikayeti ile hastaneye kaldırıldıktan kısa bir süre sonra hayatını kaybetti. Kadının cenazesi, cenaze törenini düzenleyecek olan şirkete teslim edildi.

Şirket çalışanları cenaze töreni için çalışmalara başladıkları sırada tabutu açtıklarında kadının bacakları arasında bir bebeğin cansız bedenini buldular. Doktorlar, kas gevşemesi ya da kadının vücudunda biriken bakterilerin bebeğin anne karnından çıkmasına sebep olduğunu söyledi.

Birlikte gömdüler
Yirmi yıldan fazladır bu sektörde çalıştığını söyleyen şirket müdürü böyle bir şeye ilk defa rastladığını, kadını tabuta koymak için morgdan çıkardıklarında annenin bacakları arasında doğmamış bebeği gördüklerini ve çok şaşırdıklarını, bu yüzden bebeğin cinsiyetine bile bakmayı düşünemediklerini, anne ve bebeği beraber gömdüklerini söyledi.

Kaynak: Yeni Şafak

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akşam arkadaşlarıyla içmeye gitti sabah gözünde morlukla uyandı, eşinin yazdığı not büyük şok yaşattı! Genç Çocuk Bir Anlık Kızgınlıkla Banyo Kapısının Aynasını Kırdı. Annesinin Verdiği Tepki İse İnanılmaz! Hırsız Var Zannedip Kızının Odasına Girince ŞOK Oldu ! LÜTFEN BU BİLGİYİ AİLE VE ARKADAŞLARINIZ İLE PAYLAŞIN, ÇOK ÖNEMLİDİR VE HAYAT KURTARIR.